OBJEDNÁVKA OPRAVY VAŠEHO ZAŘÍZENÍ

Tato stránka by měla sloužit jako rychlý způsob, jak vysvětlit objednání opravy vašeho zařízení a bližší instrukce k přepravě.

01

JAK OBJEDNAT OPRAVU?

Opravu Vašeho přístroje můžete objednat velmi jednoduše. Postačí vyplnit Formulář objednávky opravy viz níže tlačítko OBJEDNAT. Pak postačí tento formulář vytisknout nebo e-mail odeslaný z elektronického formuláře, podepsat a vložit ho společně s přístrojem do Vámi zvolené přepravovací krabice a následně odeslat k nám na servisní adresu:

Tadyspravismobil.cz
28. října 821/269
Ostrava – Mariánské Hory
709 00 Česká Republika
02

JAK OBJEDNAT DOPRAVU?

Chcete-li doručit zásilku odvozem naším servisem, vyplňte ve Formuláři políčko doprava naším servisem a kontakt na danou předávající osobu. Toto číslo pak kurýr bude informovat o vyzvednutí zásilky. Pracovník našeho dispečinku Vaši objednávku sepíše a postará se o vše potřebné. Pojištění zásilky je v rámci této přepravy.
03

JAK ZJISTIT, ŽE BALIK DORAZIL DO SERVISU V POŘÁDKU?

Po přijetí Vašeho balíku k nám do servisu pracovník dispečinku Váš přístroj zkontroluje, zaeviduje a potvrdí Vám přijetí objednávky prostřednictvím e-mailu, popř. sms-kou na Vaše telefonní číslo. Další komunikace o Vašem přístroji pak proběhne přímo s technikem, který Vám sdělí zjištěnou diagnostiku přístroje a cenu opravy. Na základě Vašeho rozhodnutí pak proběhne oprava.

INSTRUKCE K PŘÍPRAVĚ BALÍKU

 1. Doporučujeme použít nové krabice z dvouvrstvého kartonu. Použité krabice můžou být poškozené a poskytují nižší ochranu vaší zásilky. Dle typu zboží by měla být zvolena její síla: třívrstvá vlnitá lepenka – lehké a objemné zboží, pětivrstvá vlnitá lepenka – těžké, křehké a citlivé zboží, sedmivrstvá vlnitá lepenka – velmi těžké zboží. Na zásilky zabaleny pouze do fólie nebo igelitu nelze uplatnit reklamaci poškození.
 2. Použijte co nejvíc vnitřního polstrování, jako je bublinková fólie nebo pěna, tak, aby se předměty v balíku volně nepohybovaly ani při prudším pohybu. Každá vrstva polstrování je další vrstvu ochrany. Doporučuje se minimálně 5 cm od stěn krabice. Jako nouzové řešení můžete použit dobřezmačkané noviny, samotné nezmačkané noviny vám ale dostatečnou ochranu nezaručí.
 3. Zabalte přístroj společně s vytištěným vyplněným Formulářem o přístroji do igelitového pytle, tašky nebo kuchyňské fólie, abyste zamezili vsypání kousků balicího materiálu do vnitřního prostoru přístroje.
 4. Odstraňte nebo důkladně přelepte všechny staré štítky přepravců nebo jiné adresy. Zásilky procházejí automatickými třídičkami a starý štítek může způsobit zdržení zásilky a v krajním případě i ztrátu. V případě, že se z důvodu starého štítku nezdaří doručení, zákazník nemá právo na refundaci.
 5. Důkladně oblepte dostatečně silnou páskou všechny spojované díly a klopy. Doporučujeme oblepit i hrany balíku a starší pásky, pokud je krabice již použitá. V případě těžké zásilky oblepte balík na více místech kolem dokola. Svázání provázkem může být dobrá dodatečná ochrana, vždy ale až po oblepení páskou.

A to už je vše. Pokud máte zajištěn svoz naší firmou, vyčkejte ve Vámi zvolený den příjezdu našeho kurýra, který poškozené zařízení vyzvedne a odveze k nám. Balík neoznačujte adresou našeho servisu, o vše je již postaráno :). Pakliže posíláte balík poštou, musí být označen adresou našeho servisu.

CO URČITĚ NEDĚLEJTE!

 1. Neberte označení etiketou „Křehké, Fragile“ jako náhradu za adekvátní zabalení! Řidiči budou opatrní a obezřetní, stroje a třídičky ale vaše upozornění přečíst neumí.
 2. Nepište na balík jeho obsah nebo hodnotu! Místo toho je uveďte při zadávání do našeho systému. Pracujeme jenom s ověřenými přepravci, ale jak dobře víte, příležitost dělá zloděje…
 3. Nepoužívejte tenké domácí lepicí pásky nebo provázek! Balík nejlépe zabezpečíte hrubou pevnou páskou.
 4. Nepoužívejte krabici, která neudrží alespoň trojnásobek váhy balíku! V autě kurýr neveze pouze váš balík a může jich na sebe naskládat několik. Při nákupu obalového materiálu sledujte informace o maximální přepravované váze.
 5. Neposílejte balíky menší než A5! Na balík potřebujete vy nebo řidič nalepit štítek na co možná nejrovnější plochu. Pokud omotáte štítek kolem dokola, automatické třídění nebude fungovat.
 6. Nepoužívejte pro přepravu map, obrazů nebo výkresů cylindrické tubusy. I když může pevný kulatý tubus dostatečně ochránit vaše drahé výkresy, doporučujeme použít ty s trojúhelníkovým průřezem.
TOP