Mobilní telefony a příslušenství


Mobilní telefony

Chytré telefony Ostrava

Všechny oblíbené modely aktuálně na trhu i u nás v Ostrava. Nabízí telefony známých značek Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple, Honor, ale také levné telefony značky Aligator, Doogeee, Motorola, Ulefone atd.

Již od 1499Kč

Tlačítkové telefony Ostrava

Tlačítkový telefon není u nás žádnou raritou. Nabízíme největší výběr tlačítkových a véčkových telefonů v Opavě a okolí. Od levných značek po oblíbené Nokia, LG, Alcatel a Aligator.

Již od 299Kč

Seniorské telefony Ostrava

Ano, i takové telefony můžeme nabídnout. Jedná se o cenově dostupné a jednoduché telefony pro starší generaci. Snadné ovládání, dlouhá výdrž baterie, SOS tlačítko a přehledný displej.

Již od 399Kč

Ochranná skla, kryty a obaly na telefony

Ochranné kryty Ostrava

Kvalitní kryt na telefon zaručí ochranu Vašeho zařízení i při pádu, nebo práci i v těch nejhorších podmínkách. Na výběr máme kryty všech barev i vzorů. Skladem kryty na drtivou většinu dnes prodávaných zařízení.

Možnost objednání na Váš model. 

120 – 200Kč

Ochranna skla Ostrava

Ochranné sklo na displej Vašeho telefonu zajistí ochranu poškrábaním a sníží šanci rozbití displeje vlivem pádu. Nabízíme klasická i celokrycí skla na displej. Vámi vybrané sklo Vám také zdarma nalepíme.

Možnost objednání na Váš model. 

od 120 kč

Ochranna pouzdra Ostrava

Obaly „knížky“ na mobil ochrání Vaše zařízení ze všech stran. Ochrání i samotný displej a snižují riziko poškození na minimum. Nabízí také kapsy pro platební karty a další příslušenství.  Kvalitní zpracování s magnetickým uzamykáním.

Možnost objednání na Váš model. 

od 150 kč

Nenašli jste, co jste hledali? Máte dotaz jakýkoli dotaz k naší nabídce?

Kontaktujte nás, nebo nás navštivte v Ostravě, Mariánských horách.