Komplexní servis telefonů Apple Iphone v Ostravě

Pro Váš telefon Apple Iphone nabízíme komplexní služby při opravě Vašeho zařízení.

Výměna / Oprava LCD displeje

Prasklý displej, poškozený dotyk, výměna poškozeného skla, vypálený RETINA / AMOLED, slabý jas, pruhy na displeji a další vady

Oprava nabíjení / jack konektorů

Oprava light konektoru Vašeho Iphonne není pro nás žádný problém. Při opravě využíváme ověřené kvalitní náhradní díly.

Oprava zvuku vyzvánění / mikrofonu

Je reproduktor, nebo sluchátko příliš tiché, nebo nefunkční? Volající Vás neslyší? Provádíme čištění i výměnu celých komponent.

Oprava tlačítek / fotoaparátu

Výměna zapínacího tlačítka, nebo tlačítek hlasitosti patří mezí časté servisní úkony. Specializujeme se také na výměnu otisku prstů, nebo skel fotoaparátu.
Iphone servis Ostrava
Iphone servis

Záloha dat

Provádíme zálohu dokumentů, fotek, kontaktů i SMS z funkčních, ale i poškozených zařízení.

Výměna baterie

Rychlé vybíjení baterie, vypínání telefonu, zahřívání při nabíjení, nebo zcela nefunkční mobil je známka opotřebení baterie. Poškozená baterie je u nás nahrazena zcela novou.

Oxidace a vytopený telefon

Utopený telefon při dovolené určitě nepotěší nikoho. Vaše zařízení u nás diagnostikujeme a pokusíme se zcela opravit. Pokud oprava nebudeme možná, může proběhnout záchrana dat.

Flash systému IOS

V případě problémů se systémem IOS do Vašeho Iphone nehrajeme nejnovějšího verzi tohoto operačního systému a otestujeme všechny funkce.;

Opravované modely

Apple Iphone 11 Pro Max, Apple Iphone Pro, Apple Iphone 11, Apple Iphone XS Max, Apple Iphone XS, Apple Iphone XR, Apple Iphone X, Apple Iphone 8+, Apple Iphone 8, Apple Iphone 7+, Apple Iphone 7, Apple Iphone 6S, Apple Iphone 6, Apple Iphone 5, Apple Iphone 5S, Apple Iphone SE

a další…

Prasklý displej / Výměna skla

Máte rozbité dotykové sklo na Vašem telefonu? Neznamená to hned výměnu kompletního displeje za několik tisíc. 

Jako jedni z mála v České republice provádíme u mobilních telefonů Apple Iphone opravy prasklého dotyku pouze opravou sklíčka s použitím starého LCD / AMOLED displeje. To znamená, že v konečném důsledku budete mít opravený telefon u kterého jsme zachovali Váš originální LCD displej a vyměnili pouze přední dotykové sklo metodou, kterou využívá samotný výrobce. 

Kompletní AMOLED displej (od 3000Kč)
Výměna pouze dotykového skla naší metodou (od 800Kč)
Servis telefonů a tabletů OstravaServis telefonů a tabletů Ostrava

Oprava Apple Iphone na počkání?

Jsme zde pro Vás každý pracovní den od 9 do 17 hodin.